Seizoen 2012/2013

2013


19-01-2013 Regiokampioenschap District Zuid - Regio Zuid-West Nederland : 3e plaats

  • 1e plaats op sprong
  • 3e plaats op brug
  • 4e plaats op balk
  • 4e plaats op vloer

2012

30-12-2012 Kerstturntoernooi GTV de Hazenkamp in Nijmegen

  • 1e plaats met team, samen met Julia Dekkers en Noa Kops

15-12-2012 Christmascup Bettembourg Luxemburg

  • 3e plaats met team, samen met Julia Dekkers, Michelle Brouwer en Noa Kops

18-11-2012 Turnschool Rijssen toernooi in Hellendoorn

  • 14e plaats


Seizoen 2011/2012

2012


02-06-2012 finale Nederlands Kampioenschap in Waalwijk

  • 29e plaats

21-04-2012 halve finale Nederlands Kampioenschap in Reusel

  • 9e plaats

09-04-2012 Moureau Gymnastics Tour in Vlissingen

  • 4e plaats

18-03-2012 Brabantse Kampioenschappen in Vlijmen

  • 6e plaats

04-03-2012 voorwedstrijd Nederlands Kampioenschap in Breda

  • 6e plaats


25-02-2012 Sidijk Gynastics Tournament in Heerenveen

  • 8e plaats


11-02-2012 Toestelfinales District Zuid - Regio Zuid-West Nederland in Waspik

  • 4e plaats op brug
  • 4e plaats op balk
  • 6e plaats op vloer

22-01-2012 Regiokampioenschap District Zuid - Regio Zuid-West Nederland : 1e plaats

  • 1e plaats op brug
  • 2e plaats op balk
  • 3e plaats op vloer
  • 7e plaats op sprong

2011

17-12-2011 Bosan Gymnastics Cup in Woerden

  • Vloer 2e plaats Zilver
  • Sprong 2e plaats Zilver
  • Brug 3e plaats Brons
  • Balk 8e plaats


Seizoen 2010/2011

2011

  • 18-06-2011 Teambattle : 3e plaats
  • 28-05-2011 Nederlands Kampioenschap in Deventer : 23e plaats
  • 25-04-2011 Techcare Turncup in Vlissingen :  9e plaats
  • 02-04-2011 Halve Finale Nederlands Kampioenschap in Volendam : 18e plaats
  • 20-03-2011 Voorwedstrijd Nederlands Kampioenschap in Nederweert : 6e plaats
  • 27-02-2011 Brabantse Kampioenschappen in Valkenswaard : 7e plaats
  • 19-02-2011 Sidijk Gynastics Tournament in Heerenveen : 7e plaats
  • 16-01-2011 Regiokampioenschap District Zuid - Regio Zuid-West Nederland : 7e plaats

2010

18-12-2010 Bosan Gymnastics Cup in Woerden

  • Balk 7e plaats
  • Brug 7e plaats
  • Vloer 8e plaats
  • Sprong 7e plaats
  • Parenwedstrijd samen met Tigris de Leeuw 9e plaats